پکیج فاضلاب 20 مترمکعبی صنایع غذایی گلها

پکیج فاضلاب 20 مترمکعبی صنایع غذایی گلها

اجرا و ساخت پکیج فاضلاب 20 مترمکعبی صنایع غذایی گلها در استان تهران توسط شرکت محیط آسایش البرز، رها آب مهر زاگرس.

 

 

با توجه بر شرایط حساس آب در کشور عزیزمان خیلی از مدیران در فکر بازیابی فاضلاب تولیدشده در صنایع و … هستند که حتماً فاضلاب تولیدشده را به چرخه تولید و یا مصارفی از قبیل کشاورزی-فضای سبز و… برگردانند چون با توجه به مصرف بعضی از صنایع از آب به‌شدت بالا است که اگر فکری برای این موضوع نشود قطعاً به خاطر کمبود آب به مشکل خواهند خورد. کارشناسان مجرب شرکت محیط آسایش البرز افتخار این را دارند در این زمینه مشاوره‌های خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.

 

 

در این پروژه طی تماس از مجموعه محترم صنایع غذایی گلها به این شرکت رفتیم و طی جلسات فراوان و ارائه پروپوزال فنی و قبول آن شروع به ساخت پکیج کردیم.

 

 

نکته قابل‌توجه در این مجموعه فضای بسیارکم برای احداث تصفیه‌خانه بود که کارشناسان ما در محلی که پکیج باید استقرار پیدا کند را مشخص و بعد از حفاری و دیوار سازی این مخزن جانمایی شد طبق تصاویر این پکیج با روش MBBR است.

 

با توجه اطلاعات و آزمایش‌ها صورت گرفته طراحی و انجام شد مزایای این مخزن دفنی بودن بود و در اختیار گذاشتن تصفیه‌خانه به کارخانه جهت کارهای شرکت بود.

 

 

ابتدا مخازن برای ساخت به کارگاه سپرده‌شده که اندازه‌ای مناسب طبق طراحی ساخته شد و درنهایت جانمایی صورت گرفت و تجهیزات برقی نصب گردید و دستگاه طبق قرارداد در 45 روز کاری تحویل کارفرما محترم گردید.

ویدئو پروژه

گالری تصاویر پروژه

Previous slide
Next slide

سایر پروژه‌ها