پروژه نفتی در جنوب

پروژه نفتی در جنوب
ساخت و اجرای پکیج فاضلاب بهداشتی ب اندازه ۱۲۰ متر مکعبی در جنوب کشور استان هرمزگان برای پروژه نفتی توسط شرکت محیط آسایش البرز و رها آب مهرزگراس.

در ابتدای امر کارشناسان و مدیران محترم این پروژه با توجه ب مخاطرات زیست محیطی و کمبود آب در این منطقه تصمیم به ساخت تصفیه خانه برای استفاده مجدد از فاضلاب تولیدی گرفتند و طی تماس با کارشناسان شرکت محیط آسایش البرز و رها آب مهر زاگرس.

 

 

برای ارئه پیشنهاد پروپوزال فنی انجام شد و کارشناسان شرکت با توجه ب شرایط آب و هوایی جنوب کشور عزیزمان طرح اولیه‌ای برای ساخت پکیج بر مبنای دما و رطوبت بالا انتخاب گردید که از روشی استفاده شود که بالاترین راندمان را برخوردار باشد که با بررسی محل پروژه و شرایط آب و هوایی استفاده از متریال پلی اتیلنی در لیست تجهیزات قرار گرفت. به گونه‌ای که سازگاری صددرصدی با محیط این منطقه داشته باشد.

 

 

روش مورد استفاده در این پروژه روش MBBR است که با مراجعه به انواع روش‌ها در صفحه نخست سایت یا می‌توانید کامل با جزئیات این روش آشنا شوید.

 

 

طی جلسات فراوان کارشناسان محیط آسایش البرز و رها آب مهر زاگرس با کارشناسان فنی آن شرکت محترم در پروژه و تحویل و توضیح کامل پروپوزال و قیمت مناسب موفق ب قبولی در این مناقصه شدیم.

 

 

در ابتدای شروع عملیات ساخت مخازن پلی اتیلنی از جنس کاروگیت در دستور کار کارگاه قرار گرفت و سپس اتصالات مرغوب و سازگار با محیط پروژه با رطوبت بالا بر روی مخازن نصب گردید.تا وظیفه انتقال هوا و فاضلاب را در مخازن عهدار شوند.سپس از پمپ‌ها و بلوئرهای مناسب جهت انتقال فاضلاب و هوا در سیستم فرآیندی مخازن نصب گردید،دلیل انتخاب این روش با توجه به فاضلاب تولیدی بالا در محل های کمپ کارگری توسط کارشناسان بود که راندمان بالای در تصفیه فاضلاب برای مصارف کشاورزی – آب مصرفی بتن و در راهسازی داخل پروژه داشته باشند.

 

 

طبق تصاویر بعد از ساخت نقشه فوندانسیون و یا در اصطلاح محل قرار گیری مخازن تحویل کارشناسان شد و این فونداسیون آماده و سپس کارشناسان فنی شرکت محیط آسایش البرز مخازن را جانمایی کردند و بعد از نصب پمپ ها و تابلو برق – بلوئرها دستگاه شروع ب فعالیت کردند.

ویدئو مربوط به پروژه

گالری تصاویر مربوط به پروژه

slide-9f64de4
slide-9f71b40
slide-f5ec3b4
slide-403f3ce

سایر پروژه‌ها