پروژه بیمارستان جراحی قلب کابل افغانستان

پروژه بیمارستان جراحی قلب کابل افغانستان

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بیمارستانی فلزی به ظرفیت ۵۰ متر مکعب در شبانه روز بیمارستان جراحی قلب کابل افغانستان.

 

در بهار سال ۱۳۹۴ یک شرکت بیمارستان ساز افغان به نام شرکت آریا افغان، واقع در شهر کابل اقدام به ساخت بیمارستانی جهت جراحی تخصصی قلب در این شهر نمودند و برای تهیه تصفیه خانه این بیمارستان اقدام به استعلام پکیج مذکور از کشور های ایران ، ترکیه و کشور رومانی نمودند و با توجه به قیمت پایین آهن در ایران در آن سالها شرکت محیط آسایش البرز توانست برنده این استعلام گردد.

 

جهت عقد قرارداد نماینده آن شرکت جناب آقای مهندس اسلام شایان و نماینده حلال احمر افغانستان جناب آقای مهندس عزیزالله قندهاری به ایران سفر کردند و مهمان این شرکت به مدت یک هفته بودند و پس از بازدید این دوستان از پروژه های ساخته شده و در حال بهره برداری توسط این شرکت و تاییدات لازم قرارداد فی مابین منعقد گردید و پکیج مذکور پس از مدت یک ماه ساخته و به مقصد شهر کابل ارسال گردید.

 

پس از آن هیئتی سه نفره شامل اکیپ نصاب و تاسیسات ی آن شرکت به ایران سفر نمودند و پس از آموزشهای لازم توسط کارشناسان شرکت محیط آسایش البرز در شهر کابل اقدام به نصب دستگاه کردند.

 

با اطلاعاتی که در دست داریم پکیج مذکور با کسب تمامی استاندارد های بین المللی جهت مصارف کشاورزی تا کنون مورد بهره برداری قرار گرفته است و بدون مشکل به کار خود ادامه میدهد.

سایر پروژه‌ها